Strona główna / Wydawnictwa turystyczne / Na szlaku z JPII
    
NUMERY ARCHIWALNE
KONTAKT
GALERIA - ZDJĘCIA
WADOWICE
TATRY
GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE
BESKIDY - JAN PAWEŁ II
BABIA GÓRA
GÓRY WYSOKIE
ROŚLINY I ZWIERZĘTA
LINKI
PROPOZYCJE WYCIECZEK
Noclegi Hotele
Wydawnictwa turystyczne
Samorząd Przewodników
polski
Na szlaku z Janem Pawłem II

Na szlaku z Janem Pawłem II – Informacja prasowa

 

 

Któż nie słyszał o szlakach, po których w czasie swojej młodości i działalności duszpasterskiej wędrował Karol Wojtyła? Raz po raz w licznych zakątkach Polski możemy natknąć się na ślady zamiłowania Papieża - Polaka do turystyki aktywnej oraz wspaniałych przyrodniczo i krajoznawczo perełek polskiej ziemi. Nakładem Wydawnictwa Bezdroża ukazała się publikacja Na szlaku z Janem Pawłem II. 22 trasy piesze, rowerowe i kajakowe po Polsce.

 

„To książka nie tylko dla tych, którzy chcą pielęgnować pamięć o Janie Pawle II” – mówi Paweł Sondej z Wydawnictwa Bezdroża – „Polecamy ją również wszystkim turystom, którzy lubią spędzać czas aktywnie: na rowerze, w kajaku lub w górach.”

 

W niniejszej publikacji zostały opisane szlaki, które w ostatnich latach udostępniono turystom. Prezentują one nie tylko piękno odwiedzanego regionu, ale także ciekawe obiekty, fakty i anegdoty związane z niegdysiejszą obecnością Karola Wojtyły. Bezdroża zapraszają do wędrówek z Janem Pawłem II – warto podążyć jego śladami, by oddać się w spokoju i ciszy specyficznej, turystycznej modlitwie, której uczył nas przez całe swoje życie. Wśród proponowanych tras znajdziemy m.in. opisy szlaków w Beskidach, Bieszczadach, Pieninach, Tatrach i Sudetach, ale także trasy kajakowe w Borach Tucholskich i Mazurach.

 

http://bezdroza.pl/ksiazki/na-szlaku-z-janem-pawlem-ii-22-trasy-piesze-rowerowe-i-kajakowe-po-polsce-wydanie-1-magda-i-mirek-osip-pokrywka,beszpa.htm

 

Kontakt dla mediów i egzemplarze recenzenckie: Agnieszka Majka: agnieszka.majka@bezdroza.pl, tel. 607 311 406

 

 

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: PROMEDIA